Gotowy projekt domu parterowego lub piętrowego

Gotowe projekty domów, czyli powtarzalny projekt z naszej pracowni, powstają po analizie potrzeb inwestorów oraz panujących trendów w budownictwie. Każdy gotowy projekt domu jest opracowany z dbałością o szczegóły wykonawcze. Nasze gotowe projekty domów, czyli tzw. projekty typowe wyróżniają:

  • przemyślana funkcjonalność,
  • dobór materiałów wykończeniowych,
  • przemyślana konstrukcja domu, nie powodująca generowania niepotrzebnych kosztów podczas budowy.
Projekty posiadają wersje: z garażem 1-stanowiskowym, 2- stanowiskowym oraz bez garażu. Do naszych projektów gotowych oferujemy Państwu kompleksową obsługę – wprowadzenie potrzebnych zmian, które dostosują projekt do potrzeb domowników oraz adaptację projektu do działki. Nabywając projekt gotowy w naszej pracowni mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie i doradztwo podczas budowy domu. W pracowni AJR Studio we Wrocławiu otrzymują Państwo możliwość negocjacji ceny z autorem projektu.

Jakie gotowe projekty są w ofercie AJR Studio Wrocław?

W naszym portfolio posiadamy różnorodne projekty gotowych domów, m.in.:

  • gotowe projekty domów piętrowych – idealne na mniejsze działki, pozwalają osiągnąć dużą powierzchnię użytkową. Wśród naszych propozycji są także domy z poddaszem, zaprojektowane z myślą o atrakcyjnym wykorzystaniu przestrzeni.
  • gotowe domy parterowe  – domy typu bungalow cieszą się w Polsce rosnącą popularnością – to doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą piętra, schodów i związanych z nimi utrudnień czy wydatków. Parterowe domy gotowe to gwarancja wygody i klasycznej prostoty.
Gotowe domy jednorodzinne to projekty cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem. Poniżej prezentujemy przykłady naszych gotowych projektów domu.

Czy można zmodyfikować gotowy projekt?

Tak, do gotowych projektów można wprowadzić zmiany. Nasi projektanci po rozmowie z klientami mogą dokonywać poprawek – zarówno w części mieszkalnej, jak i w zabudowie poddasza czy garażu. Projekt gotowy jest swego rodzaju wzorem, który później ewoluuje. Najczęściej zmienia się układ okien i drzwi lub przesuwa się (lub usuwa) ściany działowe. Budowa domu czy budynku wielofunkcyjnego musi być przemyślana i już na papierze powinna spełniać oczekiwania. Jeżeli klient ma wątpliwości, co do zastosowanych rozwiązań, jesteśmy gotowi na modyfikacje.

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI