Gotowy projekt domu parterowego lub piętrowego

Gotowe projekty domów, czyli powtarzalny projekt z naszej pracowni, powstają po analizie potrzeb inwestorów oraz panujących trendów w budownictwie. Każdy gotowy projekt domu jest opracowany z dbałością o szczegóły wykonawcze. Nasze gotowe projekty domów, czyli tzw. projekty typowe wyróżniają:

  • przemyślana funkcjonalność,
  • dobór materiałów wykończeniowych,
  • przemyślana konstrukcja domu, nie powodująca generowania niepotrzebnych kosztów podczas budowy.

Projekty posiadają wersje: z garażem 1-stanowiskowym, 2- stanowiskowym oraz bez garażu. Do naszych projektów gotowych oferujemy Państwu kompleksową obsługę – wprowadzenie potrzebnych zmian, które dostosują projekt do potrzeb domowników oraz adaptację projektu do działki. Nabywając projekt gotowy w naszej pracowni mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie i doradztwo podczas budowy domu. W pracowni AJR Studio we Wrocławiu otrzymują Państwo możliwość negocjacji ceny z autorem projektu.

Jakie gotowe projekty są w ofercie AJR Studio Wrocław?

W naszym portfolio posiadamy różnorodne projekty gotowych domów, m.in.:

  • gotowe projekty domów piętrowych – idealne na mniejsze działki, pozwalają osiągnąć dużą powierzchnię użytkową. Wśród naszych propozycji są także domy z poddaszem, zaprojektowane z myślą o atrakcyjnym wykorzystaniu przestrzeni.
  • gotowe domy parterowe  – domy typu bungalow cieszą się w Polsce rosnącą popularnością – to doskonała opcja dla tych, którzy nie chcą piętra, schodów i związanych z nimi utrudnień czy wydatków. Parterowe domy gotowe to gwarancja wygody i klasycznej prostoty.

Gotowe domy jednorodzinne to projekty cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem. Poniżej prezentujemy przykłady naszych gotowych projektów domu.