Gotowy projekt domu piętrowego AJR 07 A2

149,00m²

CENA PROJEKTU: 3900 zł

 

Powierzchnia użytkowa: 149,0m²
Powierzchnia zabudowy: 210,0m²
Kąt nachylenia dachu: 35°
Powierzchnia dachu: 190,0m²
Długość budynku: 13,60m
Szerokość budynku 17,70m
Wysokość budynku: 7,50m
Długość działki min: 21,60m
Szerokość działki min: 24,70m

 

Elegancki, szykowny i nowoczesny dom w prostej klasycznej bryle z dachem dwu-spadowym. Starannie dobrane materiały i harmonia w elewacji powodują, że dom AJR_07 wyróżnia się spośród wielu budynków o podobnej konstrukcji.
Wygodny podjazd i zapraszające wejście domknięte nowoczesną ramą z zadaszeniem.
Część ogrodowa zakomponowana wokół wygodnego, zadaszonego częściowo tarasu, dzięki dużym przeszkleniom części dziennej – ogród i wnętrze domu przenikają się wzajemnie.
Dom ma bardzo funkcjonalnie rozplanowane pomieszczenia – wygodny, duży salon połączony jest z jadalnią.  Kuchnia nieco wycofana stwarza doskonałe miejsce do pracy. Przestronny salon z centralnie ustawionym kominkiem oraz dekoracyjnymi schodami w narożniku zwracają uwagę po wejściu do wnętrza domu.
Na parterze znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka, na poddaszu można zaaranżować duży wygodny pokój na sypialnię lub pracownię. Znajduje się tu również pomieszczenie typu pralnia – suszarnia, w razie potrzeby można zaadoptować dodatkowe powierzchnie strychu na część mieszkalną.

Projekt zgodny z WT2021.

Negocjuj cenę z autorem projektu.

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI