Gotowy projekt domu piętrowego AJR 21 A2

180,70m²

CENA PROJEKTU: 4900 zł

 

Powierzchnia użytkowa: 180,70m²
Powierzchnia zabudowy: 178,00m²
Kąt nachylenia dachu: 25°
Powierzchnia dachu: 245,0m²
Długość budynku: 15,77m
Szerokość budynku 15,82m
Wysokość budynku: 7,65m
Długość działki min: 23,77m
Szerokość działki min: 23,82m

Elegancki, szykowny i nowoczesny dom z odrobiną klasycznego detalu.

Starannie dobrane materiały i harmonijne ich połączenie na elewacji wyróżniają ten dom spośród innych.
Zapraszające wejście domknięte jest nowoczesną ramą z zadaszeniem.

Część ogrodowa zakomponowana jako mikro-wnętrze z tarasem, zadaszone balkonem. Zaciszny tył domu zakończony jest zewnętrznym kominkiem-grillem. Dom jest otwarty na bliski kontakt z przyrodą i światło poprzez duże, eleganckie przeszklenia.

Funkcja rozkładu pomieszczeń uwzględnia wygodne użytkowanie. Wewnętrzna strefa wejścia głównego to przedsionek z dostępem do garderoby i przejściem do garażu, wejście do spiżarni i kuchni oraz dolnej łazienki z natryskiem.
Kuchnia połączona  z jadalnią, nieco wycofana względem salonu. Przestronny salon z centralnie ustawionym kominkiem na tylnej ścianie szczytowej zwracają uwagę po wejściu do wnętrza domu. Na parterze zlokalizowany jest dodatkowy pokój – gabinet lub gościnny.
Reprezentacyjne schody prowadzą na piętro w centralnym miejscu budynku, co daje bardzo dobry rozkład pomieszczeń. Na piętrze 2- osobowa sypialnia z własną łazienką i garderobami dla Niego i dla Niej oraz wyjściem na balkon. Pozostałe 3 pokoje dają wygodę mieszkania pozostałych domowników. Na piętrze pokoje wydzielone są ściankami działowymi, mamy możliwość dowolnej aranżacji wielkości i lości pokoi.
Budynek zakwalifikowany do energooszczędnych dzięki selektywnie dobranym materiałom. Dostosowany do potrzeb wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Projekt spełnia WT2021.

Negocjuj cenę z autorem projektu.

Posiadamy wersję z dodatkowym zadaszeniem tarasu – prosimy o kontakt z autorem projektu.

   

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI