Gotowy projekt domu jednorodzinnego AJR 02 B

122,10m²

CENA PROJEKTU: 3700zł

 

Powierzchnia użytkowa: 122,10m²
Powierzchnia zabudowy: 118,20m²
Kąt nachylenia dachu: 45°
Powierzchnia dachu: 238,0m²
Długość budynku: 13,02m
Szerokość budynku 8,90m
Wysokość budynku: 7,90m
Długość działki min: 21,00m
Szerokość działki min: 19,20m

Jeżeli wyobrażałeś sobie domowy spokój w zaciszu otaczającej cię przyrody  to przyjrzyj się bliżej. AJR_02 – tak wygląda dom na miarę twoich marzeń, znajdziesz w nim wszystko czego potrzebujesz. Z zewnątrz wyważony i proporcjonalny klasyk, dobrze dobrane materiały i ciepłe wykończenie drewniane to eleganckie i przytulne oblicze tego domu. Wejście główne zaakcentowane zadaszonym portykiem. Salon z wyjściem na taras jest otwarty na ogród, zadaszenie będzie Cię chroniło przed deszczem i upałem, tu zawsze będziesz mógł wyjść i poczuć się bezpiecznie. Dalej w głąb ogrodu możesz przenieść się z przyjaciółmi do części rekreacyjnej, nieco obniżonej względem terenu.

Wnętrze rozplanowane jest w kompaktowych pomieszczeniach i nie zajmuje więcej jak 122,0m2. Na dole jest część dzienna z wyodrębnioną sypialnią, gabinetem i pomieszczeniem technicznym.

Poddasze posiada 3 pokoje, a dla ukojenia po całym dniu aktywności odprężysz się w saunie.

Dzięki dobrze dobranym materiałom dom ten zalicza się do niskoenergetycznych (energooszczędnych). Przy doborze systemów wentylacji z odzyskiem ciepła oraz opatentowanym rozwiązaniom naszych Partnerów budynek ten spełnia wymagania WT na 2021r.

Zobacz wersje domu:

AJR_02_A1 – z garażem 1- stanowiskowym
AJR_02_A2 – z garażem 2- stanowiskowym

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI