Projekty domów jednorodzinnych AJR Studio Wrocław

Wśród naszych projektów szczególną popularnością cieszą się projekty domów jednorodzinnych, dające każdej rodzinie możlwość zamieszkania we własnym domu z ogrodem – na własnych zasadach. Nasi Klienci często podkreślają, jak bardzo cenią sobie prywatność i poczucie bezpieczeństwa, jakie daje im możliwość posiadania domu jednorodzinnego. Nasze projekty domów jednorodzinnych dostosowane są do uwarunkowań działki, dzięki czemu można w pełni wykorzystać potencjał miejsca, w jakim się zamieszkało.

Przygotowujemy zarówno projekty domów jednorodzinnych parterowych, jak i z piętrowych, z poddaszem – w obu przypadkach dążymy do tego, by projekt jak najlepiej wychodził na przeciw potrzebom i pragnieniom Klienta. Tworzymy także projekty z garażami – z jednym i dwoma miejscami – oraz bez garażu, zależnie od potrzeb zainteresowanych.

Domy jednorodzinne to coraz chętniej wybierane rozwiązanie wśród mieszkańców Wrocławia, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku i znaleźć własną enklawę spokoju blisko miasta, w którym pracują, uczą się czy realizują swoje pasje. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami domów jednorodzinnych – dysponujemy zarówno projektami typowymi, jak i realizujemy projekty indywidualne, tworzone od podstaw w oparciu o wizję Klienta.

PROJEKTY GOTOWE

Budynki jednorodzinne: dom typowy, czyli powtarzalny, powstaje po analizie potrzeb inwestorów oraz panujących trendów w budownictwie i jest opracowany z dbałością o szczegóły wykonawcze.

budynki jednorodzinne - projekty domów

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Budynki jednorodzinne: indywidualny projekt domu jest bardzo ciekawą pracą dla architekta, stwarza również pole do współpracy, do dzieła tworzenia i urzeczywistniania marzeń dla Inwestora. 

budynki jednorodzinne - projekty domów

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI