Gotowy projekt domu piętrowego AJR 27 A2

173,40m²

CENA PROJEKTU: 4600 zł

 

Powierzchnia użytkowa: 173,40m²
Powierzchnia zabudowy: 182,00m²
Kąt nachylenia dachu: 20°
Powierzchnia dachu: 164,8m²
Długość budynku: 15,00m
Szerokość budynku 17,80m
Wysokość budynku: 8,20m
Długość działki min: 23,00m
Szerokość działki min: 24,80m

Projekt domu AJR 27 A2 to reprezentacyjna bryła, dach wielospadowy z nadwieszonymi okapami, charakterystyczny podział elewacji, narożne okna wyróżniają ten dom spośród innych. Dom pomieści od 4-6 stałych mieszkańców. Przejrzysty i ciekawy układ funkcjonalny pomieszczeń. Kuchnia od strony frontowej z widokiem na strefę wejściową, łączy się z jadalnią. Dalej przejście do przestronnego salonu z wyjściem na taras ogrodowy. Taras posiada zaciszną wnękę z miejscem na stół i fotele. W części frontowej dodatkowe pomieszczenie na gabinet lub pokój. Garaż dwustanowiskowy posiada praktyczne przejście poprzez pomieszczenie CO do przedsionka.
Na piętrze AJR 27 A2 zlokalizowane są 2 pokoje, sypialnia 2 osobowa z garderobą, pokój łazienkowy z sauną. Pralnia dostępna z korytarza. Projekt AJR 27 A2 zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Projekt dostępny jest w kilku wariantach: z garażem dwu i jedno- stanowiskowym oraz bez garażu. Ten nowoczesny dom zalicza się do mieszkań energooszczędnych. Co w przypadku takie metrażu odgrywa decydujące znaczenie.

 

 

 

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI