Gotowy projekt domu jednorodzinnego z garażem AJR 01 A1

192,40m²

CENA PROJEKTU: 4700 zł

 

Powierzchnia użytkowa: 192,40m²
Powierzchnia zabudowy: 176,8m²
Kąt nachylenia dachu: 38°
Powierzchnia dachu: 176,0m²
Długość budynku: 13,30m
Szerokość budynku 16,50m
Wysokość budynku: 8,22m
Długość działki min: 21,30m
Szerokość działki min: 23,50m

 

Dom wyjątkowy. Prosta bryła przenika się z klasyczną formą. Szerokie  i zapraszające wejście.  Mocno zaakcentowane wykusze w elewacji bocznej i ogrodowej nadają oryginalnego charakteru.

Wygodny dom dla 4-5 osobowej rodziny. Parter prezentuje się jako strefa dzienna do przeżywania wspólnych chwil. Otwarta kuchnia połączona z jadalnią oraz przestronny salon z kominkiem na obniżonej części parteru. Możliwość aranżacji pomieszczenia na parterze na gabinet lub dodatkowy pokój dla gości. Poddasze, to strefa odpoczynku. Przewidziano dwa 1 os. pokoje i jeden 2-os. garderoby oraz  ergonomiczną łazienkę. Na poddaszu znajduje się również niewielkie pomieszczenie techniczne np. na rekuperacje. Dom poprzez starannie dobrane materiały jest zakwalifikowany do domów energooszczędnych. Zaprojektowane przegrody spełniają normy bardzo dobrej izolacyjności cieplnej.

Negocjuj cenę z autorem projektu.

 

 

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI