AJR Studio Architektury Wrocław – pracownia działająca od 2007r.

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu różnej skali obiektów, tworzeniu projektów domów – podejmujemy zlecenia i wyzwania projektowe od naszych Inwestorów na terenie całego kraju. Wybierając naszą pracownię, otrzymują Państwo fachową obsługę projektową, niezależnie od tego, czy zlecą Państwo zaprojektowanie domu czy też obiektów bardziej złożonych. Opracowanie dokumentacji projektowej oparte jest na długoletnim doświadczeniu, zdobytej wiedzy oraz na najnowocześniejszych technologiach dostępnych na rynku budowlanym. Służymy doradztwem, aby wyważyć dobór materiałów, technologii, instalacji w odniesieniu do kosztów planowanej inwestycji. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami branż: konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych. Nasze projekty są opracowane w wysokim standardzie z dbałością o detale.

Projektowanie to ścisła współpraca architekta i inwestora

To wspólne planowanie i dążenie do wymarzonego celu. Na każdym etapie projektowania uwzględniamy potrzeby przyszłych użytkowników. Podczas procesu projektowego staramy się doradzać naszym Inwestorom w kwestiach zarówno prac, jak i w trudach formalno-prawnych, które na początku inwestycji mogą okazać się uciążliwą barierą. Cieszą nas wspaniałe realizacje według naszych projektów, a zadowolenie Inwestorów jest bezcennym wynagrodzeniem naszej pracy.
pracownia AJR Studio Architektury Wrocław

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI