Gotowy projekt domu piętrowego AJR 25 A1

156,70m²

CENA PROJEKTU: 3900 zł

 

Powierzchnia użytkowa: 156,70m²
Powierzchnia zabudowy: 163,0m²
Kąt nachylenia dachu: 35°
Powierzchnia dachu: 166,0m²
Długość budynku: 16,00m
Szerokość budynku 14,40m
Wysokość budynku: 8,20m
Długość działki min: 24,00m
Szerokość działki min: 21,40m

 

Dom z poddaszem użytkowym o prostej konstrukcji.

Część dzienna zlokalizowana jest na parterze, poddasze stanowi część wypoczynkową i nocną.
Obszerne przeszklenia dają komfort kontaktu z przydomowym otoczeniem. Duże okno w formie “skrzyni” w elewacji frontowej, to charakterystyczny element tego domu. Od wewnątrz możliwość siedzenia na  szerokim parapecie tego dekoracyjnego okna. Górne doświetlenia w postaci obszernych okien połaciowych, rozjaśniają górne pomieszczenia, pokoje stają się jasne i przyjazne.
Część dzienna w formie otwartej przestrzeni jest połączona z kuchnią. Dwa wyjścia na teren:  jedno z salonu na  taras oraz jedno przy kuchni. Od frontu gabinet z możliwością zamiany na pokój dla kolejnego domownika. Wejście do domu zlokalizowane jest w elewacji bocznej przy cofniętym garażu. Ciekawa okładzina drewnopodobna oraz przemyślana kompozycja kolorystyczna czyni tem dom prostym i ciekawym w odbiorze. Podjazd przekryty ażurowymi ramami. Budynek zaliczany do energooszczędnych.

Negocjuj cenę z autorem projektu.

 

 

 

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI