Projekty

PROJEKTY GOTOWE

Dom typowy, czyli powtarzalny z naszej pracowni powstaje po analizie potrzeb inwestorów oraz panujących trendów w budownictwie, jest opracowany z dbałością o szczegóły wykonawcze. Nasze projekty domów typowe wyróżniają się przemyślaną funkcją, doborem materiałów wykończeniowych,  konstrukcją.

AJR Studio Architektury - Projekty domów

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Indywidualne projekty domów są bardzo ciekawą pracą dla architekta, stwarzają również pole do współpracy, do dzieła tworzenia i urzeczywistniania marzeń dla Inwestora. Zadbamy o harmonijne połączenie Twoich wyobrażeń własnego domu zgodnie z zasadami prawa budowlanego.

AJR Studio Architektury - Projekty domów

BUDYNKI WIELOFUNKCYJNE

Podejmujemy się opracowania pełobranżowego projektu budynków w każdej skali, projektujemy budynki nowoczesne jak również nawiązujące do tradycji regionu lub stylizowane. Mamy wykonane wiele projektów budynków użyteczności publicznej – szkoły, urzędy, budynki firmowe.

AJR Studio Architektury - Projekty domów

PROJEKTY WNĘTRZ

Inwestorzy zamawiając projekt domu coraz częściej decydują się na kompleksową obsługę projektową – zamawiając również projekt wnętrz. Dokumentacja  projektu wnętrz jest ogromnym ułatwieniem przy prowadzeniu inwestycji, korzystna również ekonomicznie.

AJR Studio Architektury - Projekty domów