Budowa domu – projektowanie domów

AJR Studio Architektury to projekty budowlane, które odzwierciedlają oczekiwania i potrzeby klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno projekty domów – jednorodzinnych i większych – jak i projekty budynków wielofunkcyjnych, użyteczności publicznych.

Nie tylko projektujemy domy, oferujemy także nadzór nad budową domu i doradztwo w czasie realizacji inwestycji. Doskonale wiemy, że budowa domu to duże wyzwanie inwestycyjne, dlatego każdy nasz projekt jest przemyślany i przygotowany we współpracy z klientem.

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu

W naszej ofercie znajdą Państwo także:

  • domy parterowe
  • nowoczesne domy z poddaszem
  • domy z poddaszem użytkowym i garażem
  • domy energooszczędne

Idziemy z duchem czasu i wspieramy rozwiązania energooszczędne – to gwarancja szybszego zwrotu z inwestycji, a także korzyść dla inwestora, dzięki uniknięciu kosztów związanych z utratą energii w przyszłości. Projekty domów, które Państwu prezentujemy, to rozwiązania stworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz o stale aktualizowaną wiedzę o obecnych trendach i pojawiających się nowinkach.

Doświadczony projektant domów może zapewnić Państwu zrealizowanie marzenia o własnym domu – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Gotowe projekty domów

Wiele osób szuka uniwersalnych, sprawdzonych rozwiązań – w takim przypadku polecamy Państwu gotowe projekty domów. Jest to bogaty katalog projektów, które można dostosować do warunków działki i potrzeb zamawiającego, jednak bazuje na sprawdzonym wzorze.

AJR Studio Architektury - Projekty domów

Indywidualne projekty domów

Jeśli szukają Państwo projektu skrojonego na miarę, polecamy wykorzystać opcję stworzenia indywidualnego projektu domu. Będzie to projekt dopasowany ściśle do Państwa oczekiwań, uwzględniający oryginalne rozwiązania.

AJR Studio Architektury - Projekty domów

Budynki wielofunkcyjne

Podejmujemy się opracowania pełobranżowego projektu budynków w każdej skali, projektujemy budynki nowoczesne, a także nawiązujące do tradycji regionu lub stylizowane. Zrealizowaliśmy już wiele projektów budynków użyteczności publicznej – szkoły, urzędy, budynki firmowe.

AJR Studio Architektury - Projekty domów

PROJEKTY WNĘTRZ

Inwestorzy zamawiając projekt domu coraz częściej decydują się na kompleksową obsługę projektową, zamawiając również projekt wnętrz. Dokumentacja  projektu wnętrz jest ogromnym ułatwieniem przy prowadzeniu inwestycji, korzystna również ekonomicznie.

AJR Studio Architektury - Projekty domów

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI