Gotowy projekt domu jednorodzinnego AJR 13 A1

129,90m²

CENA PROJEKTU: 4100zł

 

Powierzchnia użytkowa: 129,90m²
Powierzchnia zabudowy: 130,20m²
Kąt nachylenia dachu: 38°
Powierzchnia dachu: 210,0m²
Długość budynku: 13,00m
Szerokość budynku 14,20m
Wysokość budynku: 8,10m
Długość działki min: 20,00m
Szerokość działki min: 21,20m

 

Projekt domu AJR 13 to dom , w którym chce się być – dom marzenie.

Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz. Bryła budynku kompaktowa, prosta -proporcjonalna klasyka, z dachem dwu –spadowym, z elegancką lukarną na froncie i przytulnym zadaszeniem tarasu od strony ogrodowej. Dobrze dobrane materiały i ciepłe wykończenie drewniane to szykowne i przytulne oblicze tego domu. Budynek jest bardzo ekonomiczny w budowie.

Wejście główne jest zaakcentowane zadaszeniem utworzonym przez balkon na poddaszu. Salon z wyjściem na taras jest otwarty na ogród, zadaszenie będzie Cię chroniło przed deszczem i upałem, tu zawsze będziesz mógł wyjść i poczuć się komfortowo.

Wnętrze rozplanowane jest w wygodnych, przestronnych pomieszczeniach, parter to część dzienna z wyodrębnionym gabinetem/pokojem gościnnym i pomieszczeniem technicznym.
Poddasze posiada 3 pokoje, wygodna łazienka z pralnią, a dla ukojenia po całym dniu aktywności odprężysz się w części rekreacyjnej jaką możesz stworzyć na przestronnym strychu nad garażem.
Dzięki dobrze dobranym materiałom projekt domu AJR 13 zalicza się do niskoenergetycznych (energooszczędnych). Przy doborze systemów wentylacji z odzyskiem ciepła oraz opatentowanym rozwiązaniom naszych Partnerów budynek ten spełnia wymagania WT na 2021r. 

Negocjuj cenę z autorem projektu.
Ten projekt domu AJR 13 to Twój dobry wybór.

W przygotowaniu mamy wersje domu:

AJR_13_B – bez garażu
AJR_13_A2 – z garażem 2- stanowiskowym

  

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI