Indywidualne projektu domów – zamieszkaj w wymarzonym domu

Marzenie o własnym, idealnym domu – często to właśnie ono przyprowadza do naszej pracowni klientów, którzy szukają sposobu, by urzeczywistnić swoją wizję. AJR Studio Architektury to miejsce, w którym te marzenia mogą nabrać realnych kształtów.

Przygotowanie indywidualnego projektu domu to wyzwanie dla każdego architekta – stworzenie projektu, który odpowiada oczekiwaniom klienta to jedno. Inną kwestią, w której służymy fachową wiedzą i doradztwem, jest wykorzystanie możliwości i warunków działki. Indywidualny projekt domu to gwarancja korzystnego wykorzystania naturalnego oświetlenia, dopasowanie od Miejscowego planu zabudowy oraz dobór materiałów zgodnych z oczekiwaniami klienta.

W indywidualnych projektach domów w harmonijny sposób łączymy wymogi prawa budowlanego z Twoimi wyobrażeniami o wymarzonym domu. Współpracujemy z inwestorami z całej Polski – naszym obszarem działania jest przede wszystkim Wrocław, ale zrealizowaliśmy także indywidualne projekty domów na Śląskuw Warszawie czy Szczecinie.

Poniżej prezentujemy przykłady naszych projektów indywidualnych.