Indywidualne projekty domów we Wrocławiu i Dolnym Śląsku

Marzenie o własnym, idealnym domu – często to właśnie ono przyprowadza do naszej pracowni klientów, którzy szukają sposobu, by urzeczywistnić swoją wizję. AJR Studio Architektury to miejsce, w którym te marzenia mogą nabrać realnych kształtów.

Przygotowanie indywidualnego projektu domu to wyzwanie dla każdego architekta – stworzenie projektu, który odpowiada oczekiwaniom klienta to jedno. Inną kwestią, w której służymy fachową wiedzą i doradztwem, jest wykorzystanie możliwości i warunków działki. Indywidualny projekt domu to gwarancja korzystnego wykorzystania naturalnego oświetlenia, dopasowanie od Miejscowego planu zabudowy oraz dobór materiałów zgodnych z oczekiwaniami klienta.

W indywidualnych projektach domów w harmonijny sposób łączymy wymogi prawa budowlanego z Twoimi wyobrażeniami o wymarzonym domu. Współpracujemy z inwestorami z całej Polski – naszym obszarem działania jest przede wszystkim Wrocław, ale zrealizowaliśmy także indywidualne projekty domów na Śląskuw Warszawie czy Szczecinie.

Indywidualny projekt domu – jak dostosować do wielkości działki?

Zaletą projektu indywidualnego jest to, że można wszystko ustalić od podstaw. Architekci przede wszystkim uzgadniają wymiary z klientami, ale też muszą dostosować swój projekt do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, który znajduje się w urzędzie miasta lub uwzględnić warunki zabudowy.

Poniżej prezentujemy przykłady naszych projektów indywidualnych.

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI