Indywidualne projektu domów – zamieszkaj w wymarzonym domu

Marzenie o własnym, idealnym domu – często to właśnie ono przyprowadza do naszej pracowni klientów, którzy szukają sposobu, by urzeczywistnić swoją wizję. AJR Studio Architektury to miejsce, w którym te marzenia mogą nabrać realnych kształtów.

Przygotowanie indywidualnego projektu domu to wyzwanie dla każdego architekta – stworzenie projektu, który odpowiada oczekiwaniom klienta to jedno. Inną kwestią, w której służymy fachową wiedzą i doradztwem, jest wykorzystanie możliwości i warunków działki. Indywidualny projekt domu to gwarancja korzystnego wykorzystania naturalnego oświetlenia, dopasowanie od Miejscowego planu zabudowy oraz dobór materiałów zgodnych z oczekiwaniami klienta.

W indywidualnych projektach domów w harmonijny sposób łączymy wymogi prawa budowlanego z Twoimi wyobrażeniami o wymarzonym domu. Współpracujemy z inwestorami z całej Polski – naszym obszarem działania jest przede wszystkim Wrocław, ale zrealizowaliśmy także indywidualne projekty domów na Śląskuw Warszawie czy Szczecinie.

Jak projekt domu dostosować do wielkości działki?

Zaletą projektu indywidualnego jest to, że można wszystko ustalić od podstaw. Architekci przede wszystkim uzgadniają wymiary z klientami, ale też muszą dostosować swój projekt do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, który znajduje się w urzędzie miasta lub uwzględnić warunki zabudowy.

Poniżej prezentujemy przykłady naszych projektów indywidualnych.

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI