AJR 03 A1

98,60m²

CENA PROJEKTU: 3000 zł

 

Powierzchnia użytkowa: 98,60m²
Powierzchnia zabudowy: 163,0m²
Kąt nachylenia dachu: 30°
Powierzchnia dachu: 248,0m²
Długość budynku: 16,53m
Szerokość budynku 13,50m
Wysokość budynku: 6,66m
Długość działki min: 23,53m
Szerokość działki min: 19,50m

Klasyczny, prosty dom z dachem dwuspadowym. Łatwy w wykonaniu i tani w budowie, duża swoboda w realizacji systemem gospodarczym. Dzięki wyglądowi zewnętrznemu jak i łatwości wykonania nadaje się dla standardowej 4-os. rodziny w zabudowie miejskiej. 

Miłośnicy klasyki znajdą w nim funkcjonalnie rozwiązane wnętrze oraz ciekawe detale wykończenia domu. Na parterze została wyodrębniona część dzienna z przestronnym salonem, jadalnią, kuchnią i spiżarnią. Druga część domu AJR 03 A1 to strefa nocna i indywidualne pokoje dla domowników. W środkowej części dostępna jest łazienka oraz dodatkowy WC. W tym miejscu można zaplanować schody na ewentualne poddasze (możliwość adaptacji części poddasza na użytkowe ok.28m2).

Kotłownia z pralnią – suszarnią znajduje się po lewej stronie domu. Pomieszczenie to posiada wyjście do garażu i stanowi dogodne przejście  do wnętrza domu. Za garażem znajduje się wygodne pom. gospodarcze wraz z miejscem na piec. Wersja podstawowa projektu AJR 03 A1 posiada ogrzewanie gazowe, możliwe również ogrzewanie na paliwo stałe.

Wygodnym i przytulnym dopełnieniem Twojego Domu jest zadaszony taras.  W połączeniu z dodatkowymi atrakcjami na działce stanowi eleganckie dopełnienie całości, naturalne materiały w postaci deskowania wyróżniają ten zakątek spośród całego domu. Budynek zalicza się do energooszczędnych. Można w nim zastosować również wentylację mechaniczną.  Projekt spełnia WT 2021.

Negocjuj cenę z autorem projektu.

Dostępna jest wersja powiększona domu – AJR_04 – powierzchnia użytkowa 107,3m²