Przykład indywidualnego projektu domu dwie bryły AJR ind_05

145,00m²
 
Powierzchnia użytkowa: 98,60m²
Powierzchnia zabudowy: 50m²
Kąt nachylenia dachu: 30°
Powierzchnia dachu: 248m²
Długość budynku: 16,50m
Szerokość budynku 13,00m
Wysokość budynku: 6,66m
Długość działki min: 19,50m
Szerokość działki min: 23,50m

Projekt indywidualny w spokojnej zielonej okolicy, zaplanowano funkcję mieszkalną i gospodarczą w dwóch oddzielnych bryłach, połączonych zadaszeniem. Zewnętrzny wygląd budynku w klasycznej bryle, z prostymi nowoczesnymi detalami w formie pergol, opasek okiennych. Część frontowa znajduje się ciekawa nowoczesna palisada z drewna podtrzymująca zadaszenie. Dom od strony ogrodowej posiada zadaszony taras, elewacja wypełniona jest dużymi pionowymi i poziomymi oknami oraz dużym przeszkleniem tarasowym.

Wewnątrz domu znajduje się obszerna antresola, wejście na antresolę pięknymi schodami w jednym biegu. Charakterystycznym elementem antresoli jest kładka nad salonem, która dzieli strefę nocna na dwie części.

Projekty domów w AJR Studio we Wrocławiu 

W AJR Studio wyróżniamy się tym, że po oddaniu projektu wciąż utrzymujemy kontakt z klientem i kontrolujemy przebieg realizacji inwestycji. Zależy nam, aby wszystko było wykonane na jak najwyższym poziomie i aby nasi klienci byli zadowoleni z efektu końcowego. Wybierając AJR Studio, decydują się Państwo na zaangażowanych specjalistów i szeroki wybór usług. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem!

PROJEKTY GOTOWE

PROJEKTY INDYWIDUALNE

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI